Ölçümleme

Marka bilinirliği

Hedef kitleyi demografik, psikografik, davranışsal ve coğrafi özelliklerine göre gruplandırıyoruz. Hedef kitleleri ayırarak doğru kişiye, doğru mesajı, doğru zamanda veriyor, dijitalin gücünü sonuna kadar kullanıyoruz..

Analiz

Marka bilinirliği

Sektör analizi, SWOT analizi, mevcut durum analizi ve rakip analizi yaparak dijital hedeflerinize ulaşacak dijital pazarlama planınızı kurguluyoruz.

İçerik Üretimi & Yönetimi

Marka bilinirliği

Sonrasında markanızı yansıtan etkili ve yaratıcı içerikler ile marka bilinirliği, etkileşim, marka sadakati, itibar yönetimi, trafik ve dönüşüm hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz

Teklif Al

Mutlu müşteri portföyümüze katılmak isterseniz bizden teklif alabilirsiniz. :)

Sosyal Medya Yönetimi

ArmProtech olarak markanızı tüzel kişilikten gerçek bir kişiliğe dönüştürerek takipçileriyle doğrudan etkileşimde olan, mesafeli imajdan uzak ve takipçilerini iletişimde rahat hissettirdikleri bir zemine oturtuyoruz. Bunu yaparken, markanızı takip eden ziyaretçileri ise farklı hedef gruplarına bölerek, bu gruplara uygun iletişim dilleri belirliyoruz. Şirketinize özel olarak belirlediğimiz iletişim stratejileri, oluşturulan özgün içerik ve kaliteli görseller ile takipçilerinize ulaştırılan mesajlar sayesinde, yeni müşteriler elde ederken, aynı zamanda dijital mecrada trafiğinizi de hızla artmış oluyoruz.